SOKOLOVNA SUŠICE
Pilsner Restaurant & Music Club

Připravujeme pro Vás:

Získat aplikaci Adobe Flash Player

Dnes je čtvrtek 22. 3. 2018 a svátek má Leona
Hudba pro Vás:
Přihlášení:
Uživatelské jméno:
Heslo:

Registrace

Co Vám registrace u nás přinese?

Budete mít možnost přispívat do diskuze, získávat na email preferované informace a účastnit se zajímavých soutěží na SOKOLOVNA-SUSICE.NET.
V uživatelském jménu jsou povoleny POUZE znaky a-z , A-Z, 0-9 maximálně lze použít 10 znaků a nesmí být mezery. Z bezpečnosti Vám doporučujeme používat v hesle malá a velká písmena.
UPOZORNĚNÍ! Je velmi důležité zadat správně emailovou adresu! Na ní Vám přijde aktivační mail, který je potřeba do 12 hodin aktivovat jinak bude smazán účet a nebude možné již na tuto adresu aktivovat jakýkoliv jiný účet.
V případě problémů s registrací nás kontaktujte prosím na mailu info@sokolovna-susice.net
Uživatelské jméno : *
Vaše celé jméno: *
Heslo: *
Heslo (znova): *
Emailová adresa: *

Chci dostávat tyto informace na email:
Denní menu:
Informace o akcích a další:

Souhlas se zpracováním osobních údajů:
Vyplněním tlačítka Ano, souhlasím poskytuje uživatel provozovateli osobní údaje a dává tímto s použitím jeho osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění, provozovateli výslovně souhlas s jejich elektronickým zpracováním a užitím pro potřeby poskytování dané služby a ostatních služeb provozovatele, jakož i za účelem nabízení obchodu a služeb provozovatele a třetích subjektů. Tento souhlas uděluje uživatel po dobu registrace uživatelského účtu.Uživatel má právo písemně zpracované údaje za účelem nabízení obchodu a služeb odmítnout. Poskytování osobních údajů je dobrovolné, uživatel má právo na přístup k údajům v mezích zákona, má právo na opravu osobních údajů a náleží mu ochrana práv dle § 21 zákona č. 101/ 2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Uživatel tímto také uděluje provozovateli souhlas s využitím svého elektronického kontaktu, a to za účelem nabízení obchodu a služeb provozovatele a třetích subjektů.
Ano, souhlasím: *