SOKOLOVNA SUŠICE
Pilsner Restaurant & Music Club

Připravujeme pro Vás:

Získat aplikaci Adobe Flash Player

Dnes je sobota 17. 11. 2018 a svátek má Mahulena
Hudba pro Vás:
Přihlášení:
Uživatelské jméno:
Heslo:

DOIT´S LIFE OF MUSIC

breakbeat , jungle , drum´n´bass
    Psal se rok 2004 kdy Doit podlehl kouzlu černejch točících se placek.Poprvé si zašmrdlal u Dooxe doma. První éra byla hip-hopová, ta vydržela až do léta 2006. Mladý, ale průbojný dobýval plzeňské kluby a puby spolu s Djem Snupou a Dracem. Tuto trojici jste mohli slyšet ve 100dolle, Mixu nebo Neutralu.
    V roce 2005 zakládá s Djem Dooxem a Cycotronem z recese novou crew Wenkowsound, která sbírá velké úspěchy.Kvalitní zvuk, kvalitní akce to vše způsobuje maximální spokojenost fanoušků.
    Doit přešel z hip-hopu na rytmičtější a rychlejší breakbeat, jinak zbytek wenkowu, který se obohatil o další členy (Dj Killa, Cannon Foundry a Mc Dany)hraje různé odrůdy Jungle. Jelikož plzeňské kluby už byli dobyty, rozhodl se wenkowsound expandovat do dalších západočeských měst.Pořádají jungle attacky v Sušici, ve Strakonicích,atd.. Doit si zahrál též s wenkowem na letošním Pig festu v Elektře, Nepál festu, Neutrál festu, v Lomeččku u Domažlic, v Točníku,v Českých Budějovicích, atd.. Někdy ale 18-ti letý Doit jede sólo a boří plzeňské a západočeské kluby,jako třeba Neutral, Spirala, 100dolla, Twister, Hell, atd.. Vypadá to, že Doit se vinylů jen tak nevzdá, a že ještě bude (a je) hodně příležitostí si ho poslechnout, ale i okouknout.