SOKOLOVNA SUŠICE
Pilsner Restaurant & Music Club

Připravujeme pro Vás:

Získat aplikaci Adobe Flash Player

Dnes je sobota 17. 11. 2018 a svátek má Mahulena
Hudba pro Vás:
Přihlášení:
Uživatelské jméno:
Heslo:

DJ Jay Beck

elektro, progressive elektro, techno, Beck-style
    Jay Beck aka Jaroslav Beck se narodil 29. 5. 1988 ve Strakonicích. ve svých 13 letech se poprvé objevuje elektronickou hudbu a nachází v ní sám sebe. Tato muzika mu přirostla natolik k srdci, že od svých 16 let se pokouší skládat jednodušší tracky na počítači, pořizuje první gramofony, začíná poprvé míchat a později začíná plně produkovat vlastní tracky. Postupem času si většinu tracků předělává podle svého gusta a v brzké době tímto přejde na hraní tzv. “ LIVE “
    V začátcích upřednostňoval spíše house, ale v pozdější době zkouší funky techno, progresive house, electro, ze kterých si vytvořil svůj energický styl, kterému Jardovo fans říkají Beckstyle. Díky jeho každodenní píli a cílevědomosti se úspěchy dostavily velmi brzo. Během 3 měsíců hrál s velkým úspěchem na své první akci Demolition ve Vimperku, poté festival Sothers a spousty jiných akcí po jihozápadních čechách. Po několika měsících se stal residentem sušické sokolovny, kam od samého počátku pozval téměř kompletní českou špičku. Dále se stal residentem noci Electro night v ČeskoBudějovickém klubu K2. Měl možnost vystoupit v nejžádanějších klubech České Republiky po boku špičky českých i zahraničních Dj´s. S těmito Dj´s získával velmi cenné zkušenosti, které ho posouvají pořát dále. Nyní pokračuje ve zdokonalování svého vlastního stylu a hraje na dalších a dalších větších akcích. Po velkém úspěchu na největším západočeském eventu "pig fest" Jarda dostává šanci hrát na hlavní stagi na legendární největší halové party v Čechách "Apokalypsa" . Kvůli zahraničním promotérům a lepší výslovnosti mění svůj DJ nick na "Jay Beck" a připravuje nové stránky. Dále intenzivně pracuje na produkci vlastních songů, kde během pár měsíců své Djské kariéry vydává svůj první, úspěšný RELASE (Latino project). Jeho sety jsou promyšlené s důrazem na "akčnost" setu . Při hraní udržuje silný kontakt s lidmi, kvůli kterým dává do svých setů všechno a pro party peaple dělá za gramofony show bez které by to v jeho podání asi ani nešlo. Jeho set, show a potřebný ručník je prostě Jay Beck.
Discografie: Latino project, Samurai (rmx by Jay Beck)
Důležitá vystoupení: např. Apokalypsa (Brno), Pig fest (Plzeň), Duplex (Praha),Radost fx (Praha), Southers, warm up Apokalypsa, warm up Summer of love....a mnoho dalších
Vystoupil po boku DJs: např. Kevin Saunderson (USA), The Advent(Portugal), Cave (Norway), Candy Cox (Brazil), Jeff Amadeus ( UK), Afrika islam (USA), Miss Djax, Ladida (CZE), Orbith (CZE), Jerry (CZE)
Dále je Jay Beck častým hostem radiových show.
Vystoupil v rádiích: Akropolis (techno.cz in da mix), Kiss Hády (Kiss mánia), Kiss Jižní Čechy (Kiss mánia), Prácheň (Twister)