SOKOLOVNA SUŠICE
Pilsner Restaurant & Music Club

Připravujeme pro Vás:

Získat aplikaci Adobe Flash Player

Dnes je sobota 17. 11. 2018 a svátek má Mahulena
Hudba pro Vás:
Přihlášení:
Uživatelské jméno:
Heslo:

DJ Apollo

elektro house , progressive, Tech-house
    Dj Apollo, rodák ze Šumavy z města Sušice, se poprvé setkal s elektronickou hudbou v roce 2000, kdy poslouchal nahrávky od DJs jako jsou Agent, Toky, Orbith, Tráva atd. V roce 2003 se dostal na svou první větší party v Praze, jejíž celková atmosféra ho úplně pohltila. Na podobné akce začal jezdit častěji, a tak už byl jen krůček od toho, aby sám zkusil hrát. Po čtyřech letech se rozhodl, že nebude stát pouze před gramofony, ale že chce být i za nimi. Koupil si tedy gramce a v roce 2007 poprvé ochutnal, co je djing.
    Zpočátku se jeho směr ubíral spíše k technu a tribal technu. Později však tento styl opouští a začíná hrát pestřejší a pro něj zajímavější styly jako jsou house, elektrohouse, progressive a techhouse. Jeho styl hraní není nijak striktně vymezen, neomezuje se pouze na stejné prvky. Navíc do svých setů vkládá vše, co mu přijde melodické, a proto jsou stále živější a energičtější.
    Debutoval v roce 2007 na vánoční párty v Music Baru v sušické Sokolovně, kde stál po boku DJane E-lite. Tomuto klubu zůstal věrný, hraje zde i na dále a stal se jeho rezidentem.
Mezi dalšími DJs, s nimiž měl tu čest si zahrát, jsou např. Michal Poliak, Orbith, Jerry, Adam Cloud, Home, Molczik atd.