SOKOLOVNA SUŠICE
Pilsner Restaurant & Music Club

Připravujeme pro Vás:

Získat aplikaci Adobe Flash Player

Dnes je sobota 17. 11. 2018 a svátek má Mahulena
Hudba pro Vás:
Přihlášení:
Uživatelské jméno:
Heslo:
26.11.2008

Horké novinky v našem e-shopu

 • Přidali jsme 3 nová trička za extrémně výhodnou cenu. Vánoce už klepou na dveře, tak neváhej a navrhuj.
  1. Bílé tričko unisex včetně navrženého potisku nyní pouze za 199 Kč.
  2. Barevné pánské tričko včetně navrženého potisku nyní pouze za 299 Kč.
  3. Barevné dámské tričko včetně navrženého potisku nyní pouze za 299 Kč.
 • Zúčastni se soutěže o nejlepší design trička a vyhraj úžasnou hlavní cenu 10 000 Kč, se kterou si užiješ pořádně nadupané Vánoce!
 • 4.11.2008

  Naši residenti v klubu Habeš

  Naši residentní DJs Apollo a Jay Beck zahrají opět ve strakonickém klubu Habeš. 22.11. naši DJs zahrají po vydařené předchozí akci a těšit se můžete opět na vstup zdarma.

  25.10.2008

  Spuštěn e-shop

  Ve spolupráci s brněnskou firmou T-Shock jsme pro Vás připravili nový e-shop. Tento e-shop najdete v menu na našich stránkách a můžete si zde objednat hotová trička s potiskem a naším logem a nebo si zde můžete vytvořit i svá vlastní. Potisknout si můžete nechat od triček přes tílka, šaty až po kalhotky. Ty nejzajímavější návrhy společně s T-Shock odměníme každý měsíc až do konce roku...!

  10.10.2008

  Podzim je tady

  Již tradičně v období říjen-prosinec vám nabízíme návštěvu některého maturitního plesu ve velkém sále, nebo tradičních pátečních tanečních. Vánoční X-Mass night a Sušice Jungle Attack 11! pro Vás připravujeme těsně před, respektive po vánocích. Do té doby se můžete registrovat k odběru novinek z našeho webu a soutěžit v naší soutěži o vstupenky na tyto akce. 

  3.10.2008

  Vyhodnocení soutěže o vstupenky na Sušice Jungle Attack!

  Vstupenky vyhrávájí: p3pino, Wendy, Adrys

  Výherci budou obesláni e-mailem a vyhry si budou moci vyzvednout u vstupu na akci.

  -gratulujeme

  1.10.2008

  Sušice Jungle Attack 10!

  Je to až neuveřitelné, ale nadcházející tradiční Jungle Attack konající se 4.10.2008 v Sušické sokolovně ponese na svém konci pořadové číslo 10! Jelikož se tedy jedná o jubilejní díl, tak si pro Vás wenkow jako dárek připravil specialního hosta a to Dj Boje Luckiho ze Švédska. Mezi jeho počiny patří například jungle-hitovka Gunwar. Více o něm možno najít na jeho Myspace profilu po kliku ZDE 
  Zbytkem večera Vás tradične provedou Wenkowáci spolu s MC Danym a jako host Dj Zeal z Hydroponix crew. Také se můžete těšit na opět upgradovaný wenkow zvuk a další vychytávky, které tento desáty díl oživí.Tudíž vřele doporučujeme nechybět!

  Pro zobrazení archivu novinek klidkněte ZDE